Robot ortopedyczny Navio

 

Pierwszy w Polsce robot ortopedyczny Navio w Szpitalu w Ostrowi Mazowieckiej

To prawdziwa rewolucja w endoprotezoplastyce kolana. Pozwala skrócić czas przeprowadzania operacji, ale także zapewnia ogromną precyzję przy dopasowaniu endoprotezy, co w praktyce eliminuje ryzyko rewizji endoprotezy w przyszłości.

To pierwszy taki robot w Europie Środkowo – Wschodniej i spełnienie naszych marzeń o nowoczesnej ortopedii w Szpitalu w Ostrowi Mazowieckiej.

Wspomaga ortopedów przy zabiegu wszczepiania endoprotezy kolana tworząc jej wirtualny model 3D i pilnując, aby operator nie dokonał zbyt dużej ingerencji w staw kolanowy. Ortopedzi po pierwszych zabiegach są zachwyceni. To zupełnie nowa jakość w endoprotezplastyce minimalizująca ryzyko niepowodzenia operacji oraz rewizji endoprotezy w przyszłości, a pacjent zdecydowanie szybciej ma szansę na powrót do pełni sił i aktywności fizycznej.

Pacjenci zainteresowani możliwością wykonania operacji wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego robotem ortopedycznym Navio więcej informacji mogą uzyskać pod specjalnym numerem telefonu: 29 746 38 21.

Więcej infomacji na naszym facebooku.

Powrót na początek strony
Twitter Szpitala SPZZOZ