Bezpłatne warsztaty ,,Bezpieczny Maluch’’

Po raz kolejny odbędą się w Ostrowi Mazowieckiej cieszące się ogromną popularnością warsztaty „Bezpieczny Maluch”, których Szpital w Ostrowi Mazowieckiej jest partnerem.

Akcja skierowana jest do kobiet w ciąży i rodziców małych dzieci mająca na celu edukację z zakresu bezpieczeństwa i zdrowego rozwoju dziecka.

Drodzy przyszli rodzice.

Już niebawem 13 kwietnia 2023 r. w godz. 17:00 – 20:30 w Starej Elektrowni w Ostrowi Mazowieckiej odbędą się bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży organizowane w ramach Kampanii „Bezpieczny Maluch”.

Warsztaty poświęcone są tematom bezpieczeństwa i zdrowego rozwoju dziecka:

• Pierwsza pomoc kobiecie w ciąży
  • Pierwsza pomoc w stanach nagłych u niemowląt
  • Bezpieczny maluch w podróży
  • Bezpieczeństwo kobiety w ciąży w samochodzie
  • Inne tematy związane z bezpiecznym macierzyństwem.

Warsztaty prowadzą doświadczeni rodzice - ratownicy, instruktorzy bezpieczeństwa.

Zachęcamy do udziału w warsztatach.

Obowiązkowa rezerwacja miejsc: poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej www.bezpiecznymaluch.pl

Udział w warsztatach odpowie rodzicom na wiele pytań z zakresu bezpieczeństwa, zdrowia i rozwoju dziecka.

PLAKAT BEZPIECZNY MALUCH.jpg