Oferta na komercyjne badania w kierunku COVID-19

W naszym Szpitalu istnieje możliwość wykonania komercyjnych testów w kierunku SARS-CoV-2 oraz badań na obecność przeciwciał wirusa SARS-CoV-2.

W Mobilnym Punkcie Pobrań Drive-Thru mieszczącym się na terenie Szpitala w Ostrowi Mazowieckiej przy ul. Duboisa 68 (wjazd od ul. Szpitalnej), wykonywane są odpłatne wymazy w kierunku SARS-CoV-2.

Wśród komercyjnych testów mamy do wyboru trzy:

RODZAJ

CENA

coronavirus SARS-CoV-2-jakościowy

400 zł

test przesiewowy – COVID-19

150 zł

test antygenowy II generacji

200 zł

 

Oferujemy także możliwość wykonania w Centralnym Laboratorium Analitycznym (CLA) badań na obecność przeciwciał wirusa SARS-CoV-2.

Rodzaj badania charakterystyka cena

Przeciwciała

anty-SARS-CoV-2 IgM

Wskaźnik informuje o pojawieniu się w organizmie w około 5 dni po pojawieniu się objawów chorobowych (gorączka, kaszel, duszność, bóle mięśni, głowy,). Wskaźnik może nam sugerować, że przebyta/trwająca choroba jest efektem zakażenia koronawirusem. Ten rodzaj przeciwciał utrzymuje się w organizmie dość krótko.  75 zł

Przeciwciała

anty-SARS-CoV-2 IgG

Wskaźnik  informuje  o  przeciwciałach  pojawiających się w organizmie dopiero po około 10 dni od wystąpieniu objawów  chorobowych.  To  badanie  przeciwciał  może nam powiedzieć, że do zakażenia/choroby doszło jakiś czas temu. Z kolei te przeciwciała utrzymują się w organizmie zdecydowanie dłużej, nie wiadomo jednak jak długo   75 zł

W przypadku wykonania jednocześnie obu badań koszt wyniesie 128 złotych.

Badanie wykonuje się z surowicy krwi.

Materiał pobierany jest w godzinach pracy Punktu Pobrań CLA od 7:00 do 14:00. W wyjątkowo pilnych przypadkach krew może być pobrana w ciągu całej doby.

Powrót na początek strony
Twitter Szpitala SPZZOZ