Ogólnopolski plebiscyt medyczny- HIPOKRATES 2022

Z ogromną przyjemnością i radością informujemy, że Pani doktor Joanna Kukwa – Kierownik naszego Oddziału Chorób Wewnętrznych w finale wojewódzkim plebiscytu medycznego zajęła bardzo wysokie 3 miejsce wśród lekarzy rodzinnych i poz zgłoszonych z terenu województwa mazowieckiego oraz I miejsce w powiecie ostrowskim.

Plebiscyt ten ma na celu nagrodzenie pracowników ochrony zdrowia, którzy cieszą się największym uznaniem pacjentów i pozwala docenić medyków nie tylko za samo leczenie, lecz także za kulturę osobistą i podejście do pacjenta.

Patronem plebiscytu jest Narodowy Fundusz Zdrowia, a patronem ogólnopolskiej gali także Ministerstwo Zdrowia.

Statuetki i nagrody wręczono podczas uroczystej gali, która odbyła się 22 listopada br. w Warszawie. Gali towarzyszyła również debata medyczna.

Serdecznie gratulujemy naszej laureatce i życzy dalszych sukcesów.