Podziękowania za akcję krwiodawstwa

AKCJA – potrzebna krew dla Arkadiusz Wilczewskiego

Po raz pierwszy zorganizowaliśmy taką zbiórkę krwi w Szpitalu w Ostrowi Mazowieckiej.

Arek, to był nasz Pacjent, który nadal walczy o życie w innym szpitalu, również na Oddziale Intensywnej Terapii. W dniu 4 czerwca zebraliśmy dla NIEGO ponad 12 litrów krwi podczas honorowego oddania.

Warto podkreślić, że większość uczestników to osoby, które po raz pierwszy wzięły udział w takiej zbiórce. Wykazali się bardzo dużym zaangażowaniem oraz wrażliwością dla bliźniego –kolegi.

To krwiodawcy i społecznicy, którzy zawsze pomagają w tego typu akcjach, są „darem dla serca” dla innych.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej akcji.

Zachęcamy wszystkich do oddawania krwi to nic nie boli, było miło i sympatycznie.

Szczególne podziękowania kierujemy do pracowników Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie – to dzięki Państwu ta zbiórka mogła się odbyć, byliście wielkim wsparciem, wszystko poszło sprawnie i w miłej atmosferze. Uśmiechy na twarzach gościły tak samo u Państwa jak i u osób oddajach krew.

Wspólnymi siłami można naprawdę wiele zdziałać, możemy ocalić czyjeś życie.