Wznowienie zajęć w Szkole Rodzenia

Dotychczasowe zajęcia online cały czas cieszą się ogromnym zainteresowaniem Pań uczestniczących w zajęciach Szkoły Rodzenia, jednak możliwość bezpośredniego kontaktu i zdobycie doświadczenia jest bezcenna.

Od dnia 10 czerwca br. wznowiliśmy możliwości osobistego uczestnictwa w zajęciach w naszej Szkole Rodzenia.

Zajęcia odbywają się  w niewielkich grupach z zachowaniem wszelkich środków ostrożności stosując maseczki, dezynfekcję. 

Przyszłe mamy są zadowolone, że mogą w końcu spotkać się i wzbogacić się w kompleksową wiedzę o przebiegu ciąży, porodu, połogu oraz opieki nad nowonarodzonym dzieckiem, by jak najlepiej przygotować się do porodu.

Jednocześnie informujemy, iż zajęcia w Szkole Rodzenia odbywają się także online-zdecydowanie liczniejsza grupa!!

Serdecznie zapraszamy do korzystania z zajęć naszej Szkoły Rodzenia.

 zdjęcie zajęć w Szkole Rodzenia

Powrót na początek strony
Twitter Szpitala SPZZOZ