Aktualności

 • Harmonogram poboru krwi w 2023 roku

 • Ruszamy z drugą edycją projektu pt. „Uwolnij się. Bądź sobą!”

  Trwa nabór do II serii profilaktycznych warsztatów psychoedukacyjnych w ramach projektu pt. „Uwolnij się. Bądź sobą!” realizowanego przez Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej wraz z Poradnią Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia.

 • Życzenia Świąteczne od Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Ostrołęce

 • Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

 • Zmiana lokalizacji Rejestracji RTG, USG, TK

  Informujemy, że w związku ze zmianami organizacyjnymi, modernizacją pomieszczeń szpitalnych i zmianą przeznaczenia pomieszczeń od dnia 28 listopada 2022 r. Rejestracja RTG, TK i USG została przeniesiona do pomieszczeń Rejestracji na I piętrze budynku C.

 • Relikwie bł. Hanny Chrzanowskiej w Ostrowi Mazowieckiej

  Diecezjalne Duszpasterstwo Służby Zdrowia w porozumieniu z Krajowym Duszpasterstwem Służby Zdrowia i Chorych organizuje w naszej diecezji peregrynację relikwii błogosławionej Hanny Heleny Chrzanowskiej, pielęgniarki i oddanej działaczki charytatywnej, beatyfikowanej w 2018 roku, która swoją posługę łączyła z wiarą.

 • Walczymy z uzależnieniami w ramach projektu „Uwolnij się. Bądź sobą!”

  Jak chronić dzieci przed uzależnieniami, które czyhają na nie na każdym kroku? Uczestnicząc w projekcie pn.: „Uwolnij się. Bądź sobą!”, który realizowany jest przez Poradnię Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia. Zadanie dofinansowane jest ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego dzięki czemu, ani rodzic, ani dzieci nie ponoszą opłat za zajęcia. Projekt dotyczy profilaktyki uzależnień i zapobiegania skutkom zdrowotnym wynikającym z uzależnień wśród dzieci i młodzieży.

 • Ogólnopolski plebiscyt medyczny- HIPOKRATES 2022

  Z ogromną przyjemnością i radością informujemy, że Pani doktor Joanna Kukwa – Kierownik naszego Oddziału Chorób Wewnętrznych w finale wojewódzkim plebiscytu medycznego zajęła bardzo wysokie 3 miejsce wśród lekarzy rodzinnych i poz zgłoszonych z terenu województwa mazowieckiego oraz I miejsce w powiecie ostrowskim.

 • Planowane zmiany w rejestracji telefonicznej

  Informujemy, że w najbliższym czasie planowane jest uruchomienie systemu telefonicznej rejestracji – CALL CENTER, która poprawi możliwość dodzwonienia się do rejestracji.

 • Informacja dot. badań USG piersi

  Mając na uwadze ograniczoną dostępność lekarza, który wykonuje badania USG piersi (jeden raz w tygodniu) oraz wdrożenie obecnie zmiany w organizacji pracy rejestracji poradni/pracowni uprzejmie informujemy, iż pacjentki zapisujące się na ww. badania muszą liczyć się z nieco dłuższym czasem oczekiwania.

Powrót na początek strony
Twitter Szpitala SPZZOZ