Doposażenia podmiotów leczniczych w urządzenia robotyczne do rehabilitacji

znaki_strona_www-1.png

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej otrzymał dofinansowanie ze środków subfunduszu terapeutyczno–innowacyjnego w ramach funduszu medycznego na realizację zadania polegającego na wsparciu rozwoju innowacyjnych rozwiązań służących do udzielenia świadczeń opieki zdrowotnej w zakresie doposażenia podmiotów leczniczych w urządzenia robotyczne do rehabilitacji.

Umowa z Ministerstwem Zdrowia nr FM-STI.01.REHABILITACJA.ROBOTY.W-23326/23/2569/26 zawarta w październiku 2023 r.

Wartość dofinansowania - 498 000,00 zł

Całkowita wartość - 498 000,00 zł

Zgodnie z zawartą umową zakupiono nowoczesną bieżnię do treningu i oceny posturalnych perturbacji dla potrzeb pacjentów Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej.